Отримайте консультацію прямо зараз

Телефонуйте 24/7

Телефон:
+380445999931

Послуги DATRANS

amazon-fulfillment_from_ukraine

Доставка на склади Амазон з України, Amazon fulfillment, FBA

Останнім часом українців все більше і більше приваблює можливість торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках, таких як Amazon, Etsy та Ebay. Це й не дивно, тому що, наприклад, у Амазона більше 300 мільйонів активних покупців та більше 1,6 млрд. відвідувань торгового майданчика на місяць. За рахунок швидкої доставки товару клієнту, величезного асортименту, якісного клієнтського сервісу та розвиненої логістики Amazon залучив мільйони покупців.

У США багато потенційних покупців спочатку шукають товар на Amazon, а вже потім не знайшовши його на Amazon в Google. Так само не дивно, що з’явилося багато навчальних семінарів та вебінарів, де потенційним постачальникам пропонують дізнатися, як продавати на Амазон, перевагу сервісу Амазон фулфілмент (Fulfillment by Amazon або скорочено FBA). Але чомусь такій важливій темі, як все ж таки доставити свої товари на склади Амазон приділяють дуже мало уваги.

У результаті, потенційні постачальники бажаючи прорахувати, скільки коштуватиме товар з доставкою на склади FBA і порівняти його конкурентність з аналогічними або схожими товарами на Амазон обдзвонюють всілякі логістичні компанії, збираючи інформацію по крихтах. Для початку, щоб зрозуміти, як доставити товар на склади Амазон і продавати його зі складів FBA, необхідно розібратися, що ж мається на увазі під поняттям Амазон фулфілмент.

Як доставити свій товар на склади Амазон

Fulfillment by Amazon – це спеціальний платний сервіс, який пропонує Амазон для продавців, що дозволяє використовувати складські потужності Amazon і включає обробку замовлення, прийом товару на склад, його зберігання, упаковку товару при відправленні та доставку товару Вашому покупцю. Вибираючи FBA, необхідно розуміти та враховувати Амазон не відповідає за митне очищення, не є одержувачем та імпортером у США, склад Амазона вказується та використовується в документах, що супроводжують доставку тільки як місце доставки та вивантаження товару. Відповідно до законодавства США одержувачем чи імпортером, можуть виступати резиденти США та Канади, юридичні чи фізичні особи залежно від обсягу та вартості партії товару. Так само, залежно від обсягу та вартості товару, існує два механізми відправки. Перший це силами міжнародних кур’єрських служб, представництва яких є у Вашому місті, другий це логістичні компанії, які займаються відправкою комерційних партій. У якому разі краще використовувати кур’єрські служби, запитаєте Ви, а якому логістичні компанії? І що треба знати? Нижче ми розповімо Вам.

Що потрібно знати і враховувати, щоб вибрати оптимальний варіант доставки.

З міжнародними кур’єрськими службами на склади Amazon, з легкістю можна відправляти не великі і не габаритні партії, з приблизною вагою до 100 кг, так само потрібно звернути увагу, що ціна партії товару не має перевищувати 800 дол. США. Чомусь існує думка, що партія товару вартістю до 800 дол. США не потребує митного очищення в США, насправді це не так.

Незалежно від того, чи відправляється партія з кур’єрськими службами або з логістичними компаніями як комерційна партія, вантаж підлягає митному оформленню в країні відправки та митному очищенню в кінцевій країні доставки. Просто в США митне очищення партій товару до 800 дол. США проходять за спрощеною процедурою. Безперечно, плюсом відправки маленьких партій товарів кур’єрськими службами є ціна доставки, оскільки в ціну за 1 кг включається і забір товару з Вашої адреси, і його обробка на складі країни відправлення, та митне оформлення в Україні. Але слід враховувати, що є і суттєвий мінус, у разі виникнення будь-яких питань з боку митних органів США до Вашого відправлення, всі питання будуть до одержувача товару в США та представництво кур’єрської компанії якої ви відправляли до США, Вам нічим не допоможе. У такому разі вантаж відправлять назад, Вам доведеться заплатити за пересилання туди і назад.

Але всі плюси відправки з кур’єрськими службами губляться, якщо йдеться про великі або об’ємні партії, а також дорогі, оскільки доставка вийде дорожче ніж у логістичних компаній. Ми, як логістична компанія, здійснюємо доставку комерційних партій товарів, загальна або об’ємна вага яких від 100 кг.

У кожній такій відправці ми займаємося Вашим вантажем індивідуально, прораховуємо витрати, залежно від обсягу, ваги прокладаємо найоптимальніший маршрут. Перевіряємо заздалегідь, можливість очищення в США, чи буде потрібне отримання в США додаткових дозвільних документів, щоб уникнути можливих затримок і непередбачених витрат. Також у такому разі відправку можна зробити як від фізичної особи, так і юридичної.

З документів вам потрібно буде зробити:

  • Інвойс, в якому вказати ціну за одиницю товару в дол. США, загальну кількість одиниць та суму товару;
  • Пакувальний, в якому вказати у що упакований товар, кількість місць та розміри кожного місця;
  • Видаткову накладну на товар виписану на ім’я відправника, чек або якщо ви виробник товару калькуляцію собівартості.

Так само, для українських виробників або відправників товару, зробленого в Україні приємною інформацією, виявиться, що на більшість товарів, що виробляються в Україні, абсолютно немає мит.

Якщо у Вас ще залишилися питання або ви хочете прорахувати, скільки ж буде доставити товар на склади Амазон, залишіть заявку або зв’яжіться з нами.

Хендлінг У портах

Ви отримаєте повну підтримку при виконанні формальностей у портах України чи міжнародних портах.

Митне оформлення

Митне оформлення є невід’ємною частиною міжнародних транспортних послуг.

Локальні Сервіси

Організуємо внутрішню доставку з морського/аеро порту до кінцевого пункту призначення.

ДІЗНАТИСЯ ТАРИФИ митного оформлення

Вам просто потрібно зв’язатися з командою DATRANS, надати опис вантажу, місце відправлення/прибуття.

Наша команда подбає про оформлення вантажу у найкоротший термін.

НАШІ КОНТАКТИ

Ми Доступні

Відправляйте запит на e-mail info@datrans.com.ua

НАШІ КОНТАКТИ

Поширені запитання

Якщо у Вас виникли питання щодо логістики — питайте, ми відповімо. Зателефонуйте:
+38044 599 99 31