Отримайте консультацію прямо зараз

Телефонуйте 24/7

Телефон:
+380445999931

Послуги DATRANS

customs-scaled

Митне оформлення в аеропорту Бориспіль

У процесі міжнародного перевезення виникає потреба у митному оформленні вантажу з обох сторін: у місці відправлення та в місці доставки. Для більшості компаній митні формальності є для клієнтів чимось складним та невідомим. Але не для нашої команди.

Типи документів для митного оформлення

Ми, DATRANS агент з митного оформлення в Україні, завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями щодо формальностей митного оформлення. Тому, будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати найкращий сервіс у найкоротший термін.

Тимчасове ввезення Імпорт/Експорт

Окрім звичайного митного оформлення вантажу, наша команда також може організувати тимчасове митне оформлення як імпорту так і експорту. Часто таке оформлення потрібне, коли вантаж потрібно доставити на якісь виставкові заходи або якщо вантаж потрібно відправити назад постачальнику для ремонту.

Україна підписала Конвенцію про АТА Carnet. Це означає, що при оформленні ATA Carnet можна не сплачувати мита та податки за тимчасове митне оформлення товарів у 87 країнах світу. З оформленням АТА Carnet у вас є 12 місяців, щоб надіслати товар назад до України. Зазвичай книжка АТА покриває: комерційні зразки, професійне обладнання та товари для ярмарків та виставок.

Витратні матеріали, такі як сільськогосподарська продукція (продукти харчування, насіння, добрива, пестициди), вибухові речовини, одноразові предмети та поштові відправлення, не можуть перевозитися за книжкою ATA. Для таких товарів необхідно буде оформити тимчасове митне ввезення/вивезення зі сплатою мит, що повертаються, та ПДВ.

Наш агент з митного очищення може допомогти з тимчасовим митним оформленням експорту/імпорту з АТА Carnet або без нього. Просто зв’яжіться з нашою командою для отримання додаткової інформації.

Митне оформлення виставкового вантажу

У сучасному світі дуже багато постачальників хочуть розширити свої торговельні зв’язки в різних країнах. Тому вони намагаються брати участь у різноманітних виставкових заходах у всьому світі. Для цього їм потрібно вивезти або ввезти свій товар на виставку. Наше основне завдання – оформлення тимчасових експортно-імпортних формальностей та організація транспортування до виставкових центрів.

DATRANS має досвід організації перевезення вантажів на виставкові заходи. Ми не тільки можемо організувати тимчасове митне оформлення на експорт, доставку авіа/морем/авто, але й завдяки широкій партнерській мережі ми можемо організувати тимчасове митне оформлення ввезення та доставити вантаж безпосередньо на виставковий майданчик. Після виставки допоможемо з доставкою вантажу назад до України.

Таким чином, виставка в іншій країні не така складна, як ви думаєте, просто надайте це професійній команді DATRANS.

Хендлінг У портах

Ви отримаєте повну підтримку при виконанні формальностей у портах України чи міжнародних портах.

Митне оформлення

Митне оформлення є невід’ємною частиною міжнародних транспортних послуг.

Локальні Сервіси

Організуємо внутрішню доставку з морського/аеро порту до кінцевого пункту призначення.

ДІЗНАТИСЯ ТАРИФИ митного оформлення

Вам просто потрібно зв’язатися з командою DATRANS, надати опис вантажу, місце відправлення/прибуття.

Наша команда подбає про оформлення вантажу у найкоротший термін.

НАШІ КОНТАКТИ

Ми Доступні

Відправляйте запит на e-mail info@datrans.com.ua

НАШІ КОНТАКТИ

Поширені запитання

Якщо у Вас виникли питання щодо логістики — питайте, ми відповімо. Зателефонуйте:
+38044 599 99 31