Ми організовуємо експортну та імпортну доставку вантажу з Китаю.

авіафрахт

Авіадоставка з Китаю є найбільш затребуваним напрямком роботи нашої компанії. DATRANS LTD – відомий гравець на ринку України. Ми зарекомендували себе як надійна транспортно-експедиторська компанія.

Завдяки широкій агентській мережі, є можливість організувати відправку з будь-якого міста Китаю, ми отримуємо тарифи на пряму від будь-яких авіаліній, що представлені на території Китаю.

Отримайте консультацію прямо зараз

Телефонуйте 24/7

Телефон:
+380445999931

Послуги DATRANS

Авіадоставка з Китаю до України, доставка електроніки з Китаю.

Ринок Китаю є просто величезним, левова частка українського імпорту саме звідти. Крім цього, Китай є першою у світі індустріальною країною, займає перше місце за обсягом промислового виробництва, лідирує з видобутку корисних копалин.

Трохи про китайські товари та організацію перевезень з аеропортів Китаю. Найбільша частка належить електроніці, основні заводи з виробництва розташовані на Півдні Китаю. Найшвидший і найоптимальніший спосіб в даному випадку, це відправка з Гонконгу. Наша компанія доставить Ваш вантаж до аеропорту HONG KONG INTERNATIONAL AIRPORT (HKG), проведе всі формальності та відправить вантаж у місце призначення. Якщо товар комплектується батарейками, випускається під відомим брендом, а у виробника немає всіх необхідних документів для правильного оформлення експорту, то через специфічне законодавство та спрощену процедуру декларування, відправка можлива лише з Гонконгу. Але, необхідно бути готовим до того, що тариф на таку авіадоставку буде вищим. Якщо у відправника все гаразд із дозвільними документами, то можливо відправити даний вантаж і з материкової частини Китаю, з таких аеропортів як Гуанчжоу (CAN) та Шеньчжень (SZX). У цьому випадку ми виграємо кілька днів, плюс найчастіше тариф може бути трохи нижчим.

Доставка медичних товарів та авіадоставка вантажів з температурним режимом.

З початком пандемії Covid-19, одними з найбільш затребуваних стали авіаперевезення медичних товарів. Починаючи від ПЛР тестів, масок, захисних засобів, закінчуючи апаратами ШВЛ. Зазвичай такого роду товари є пріоритетними, як правило, потрібен температурний режим і доставити їх необхідно в найкоротший термін.

Візьмемо, наприклад, доставку ПЛР тестів. Найчастіше даний товар комплектується сухим льодом підтримки температурного режиму. Але аеропорти Китаю неохоче надають послуги зберігання в холодильних камерах. В результаті нам необхідно максимально терміново оформити вантаж на експорт і в найкоротші терміни відправити його. Такі перевезення найкраще здійснювати через аеропорт Пекіна (PEK), це зумовлено тим, що він має меншу завантаженість, ніж, наприклад, аеропорти Шеньчженя або Шанхаю. Крім того, на відміну від інших великих портів, аеропорт Пекіна приймає вантаж одразу на термінал, а не використовує проміжний склад для приймання, зберігання та передачі вантажу в авіалінії, в деяких випадках це дає можливість виграти кілька діб.

Авіаперевезення генеральних (простих) вантажів з Китаю.

Наступна категорія, так звані – генеральні вантажі. Це – прості товари, які не містять будь-яких батарейок, рідин, порошків, магнітних елементів тощо. На генеральні товари не потрібні якісь додаткові дозвільні документи, які потребують часу та матеріальних витрат на їхнє одержання. Надсилання даних товарів можливе з більшості китайських аеропортів, але найкращі тарифи в аеропортах Шанхаю (PVG) та Пекіна (PEK).

Перш ніж відправити вантаж, необхідно переконатися у правильній та цілісній упаковці. Завдання відправника, надати якісну та надійну тару, нанести все необхідне маркування на вантаж. Упакувати вантаж так, щоб у процесі транспортування в різних транзитних аеропортах при перевантаженні вантаж не пошкодився. Якщо ж у Вашого відправника виникнуть питання, наш агент у Китаї завжди зможе допомогти.Оскільки в авіаліній можуть відрізнятися вимоги до упаковки для спеціальних вантажів. Одні лінії для перевезення вантажів з батарейками вимагатимуть упаковувати у спеціальні дерев’яні ящики, а для інших буде достатньо простих картонних коробок, тільки з нанесенням необхідного маркування на них, та наданням необхідної дозвільної документації. По Китаю ми можемо організувати забір вантажу з фабрики відправника, оформити вантаж на експорт, організувати хендлінг в аеропорту, оформити необхідний пакет документів та відправити вантаж до пункту призначення. Але перед відправкою наш китайський агент завжди перевірить і переконається в тому, що кількість місць відповідає заявленим, що вантаж цілісний і в належному вигляді для транспортування. Щоб максимально уникнути неприємних сюрпризів в аеропорту прибуття.

З перерахованого вище можна зробити наступний висновок: звертаючись до нашої компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що ми спираючись на наш досвід і знання. підберемо максимально оптимальний варіант для швидкої доставки вантажу з Китаю, а також з інших країн.

Якщо вас зацікавила авіадоставка з Китаю – зателефонуйте нам або оформіть заявку на нашому сайті і ми обов’язково зв’яжемося.

Для доставки вантажу з/в Китаю морем переходьте за посиланням нижче:

Морська доставка з/в Китаю

Хендлінг В Аеропортах

Ви отримаєте повну підтримку при виконанні формальностей в аеропорту KBP або інших міжнародних аеропортах.

Митне оформлення

Митне оформлення є невід’ємною частиною міжнародних транспортних послуг.

Локальні Сервіси

Організуємо внутрішню доставку з аеро/морського порту до кінцевого пункту призначення.

ДІЗНАТИСЯ ТАРИФИ НА АВІАДОСТАВКУ ВАНТАЖІВ

Вам просто потрібно зв’язатися з командою DATRANS, надати опис вантажу, місце відправлення/прибуття та термін доставки.

Наша команда подбає про те, щоб ви отримали вантаж у найкоротші терміни.

НАШІ КОНТАКТИ

Ми Доступні

Надайте запит на e-mail info@datrans.com.ua

НАШІ КОНТАКТИ

Поширені запитання

Якщо у Вас виникли питання щодо логістики — питайте, ми відповімо. Зателефонуйте:
+38044 599 99 31