Доставка вантажу з України у воєнний час. Вивезення вантажу через Європейські порти.

авіафрахт/морський фрахт

З початку війни ми кинули всі сили на пошуки нових оптимальних альтернативних маршрутів для доставки вантажу з або в Україну. Ми оперативно опрацювали основні напрямки доставок і зараз можемо запропонувати відмінний сервіс, робимо фрахти в найкоротший термін і за оптимальну вартість.

Завдяки широкій агентській мережі є можливість організувати відправку з/в будь-якого міста України, через Європейські авіа чи морські порти.

Ми отримуємо тарифи на пряму від морських та авіаліній, представлених у всьому світі.

Отримайте консультацію прямо зараз

Телефонуйте 24/7

Телефон:
+380445999931

Послуги DATRANS

Транспортна логістика в Україні за умов воєнного часу.

З початком війни в Україні, з 24 лютого 2022 року, у зону турбулентності увійшла сфера транспортної логістики. Багато вантажів застрягли в портах світу, тому що відправники та їхні логістичні оператори не знали що робити, боячись, як не отримати виручку за товар, що поставляється, так і втратити вантаж, не довізши його покупцю в Україні. У свою чергу, вантажі, які були оформлені на експорт в Україні, не змогли залишити заблоковані морські порти, які вже не функціонують: Одеса, Чорноморськ та аеропорти: Бориспіль, Одеса, Дніпро.

Після пережитого шоку, логістичні оператори почали шукати альтернативу і фактично з коліс прокладати та організовувати нові логістичні ланцюжки для того, щоб клієнти змогли довезти до України товар, який вони сплатили до війни, та організувати вивіз експорту для виконання підписаних контрактів із покупцями.

Морська доставка з України при заблокованих українських портах.

Оскільки основні морські порти України, такі як Одеса та Чорноморськ, фактично залишаються заблокованими, є лише зелені коридори, які дозволяють вивозити через ці порти лише аграрну продукцію, і то лише великим гравцям аграрного ринку в обмеженій кількості, ми почали шукати альтернативи .

Наша компанія вибудувала нові маршрути для доставки вантажів мультимодальним способом. Ми завантажуємо вантаж у місці відвантаження у вантажні автомобілі з подальшим відправкою вантажу з портів інших країн. Якщо говорити про експорт, то хороша альтернатива відправки вантажу морським шляхом – через порти:

 • Констанца, Румунія;
 • порт Варна, Болгарія.
 • особливо, якщо вантаж потрібно відправити з Одеси, Дніпра, Запоріжжя чи Кропивницького.

  З центральних та Західних областей України, з міст: Київ, Вінниця, Рівне, Львів, Івано-Франківськ зручніше і найближче відправляти вантажі через:

 • порти Польща: порти Гданськ, порт Гдиня;
 • порти Німеччини: порт Гамбург, порт Бремерхафен;
 • порти Голландії: порт Амстердам, порт Роттердам.< /li>

  На жаль, зараз порти Польщі дуже завантажені на експорт і важко справляються з вантажопотоком, який значно додався у зв’язку із закриттям і блокуванням портів України. Отримати букінг від морської лінії та порожній контейнер для завантаження в Польщі можна лише щонайменше через два тижні після відповідного запиту. Тому бронювати місце на судні потрібно заздалегідь або вивозити вантаж з України та розміщувати на складі у Польщі в очікуванні найближчого вільного місця.

  Альтернативним варіантом вивезення вантажу морським шляхом є порти Німеччини, такі як порт Бремерхафен, порт Гамбург. Однак одним з найбільш оптимальних варіантів є відправлення вантажу через Нідерланди: порт Амстердам, порт Роттердам. На сьогодні морські лінії з порту Роттердам на експорт можуть запропонувати кращий тариф за багатьма напрямками, ніж ті ж порти Польщі. Крім того, в деякі країни виходить менше термін доставки, наприклад, доставка контейнера з Роттердама, Нідерланди до США до порту Нью-Йорк займає 11 днів.

  Для імпорту вантажів з усіх напрямків в Україну найдоцільніше з точки зору економічної вигоди робити через порти Польщі, такі як Гданськ та Гдиня, так і через порт Констанца, Румунія.

 • Авіадоставка з України при аеропортах, що не функціонують.

  На даний момент основний аеропорт для перевезення вантажів з України аеропорт Бориспіль (KBP) не працює. Як не працюють інші аеропорти, такі як: аеропорт Одеса (ODS), аеропорт Львів (LWO). Залежно від обсягу та розмірів вантажу, а також країни призначення ми відправляємо вантажі з найближчих європейських аеропортів:

 • аеропорти Польща Варшава (WAW), Катовіце (KTW) Краків (KRK);
 • аеропорт Угорщини, Будапешт (BUD);
 • аеропорт Молдови, Кишинева (KIV);
 • аеропорт Німеччині, Франкфурт (FRA), з цього аеропорту у нас хороші тарифи на доставку вантажу до США.

  Якщо говорити про імпорт та доставку вантажів в Україну авіадоставкою з інших країн, наприклад з Китаю, Індії, Кореї, Тайваню та США, то найкраще для прибуття вантажу, скористатися аеропортом Варшава, Польща (WAW), або аеропортом Угорщини, Будапешт (BUD), як двома одними з найрозвиненіших аеропортів, які знаходяться недалеко від кордону з Україною. Після прильоту Вашого вантажу до Європейських аеропортів, ми проводимо обробку вантажу в аеропорту (хендлінг), відкриваємо транзитну декларацію Європою Т1 до кордону з Україною, та привозимо ваш вантаж з аеропорту прибуття в потрібне місто для вивантаження в Україні.

  Звертайтеся до нашої компанії, і ми підберемо для Вас оптимальний маршрут для транспортування вашого вантажу як в Україну так і з України з урахуванням усіх ваших побажань!

 • Хендлінг У портах Європи

  Вы получите полную поддержку при выполнении формальностей в портах Европы или других международных портах.

  Митне оформлення

  Митне оформлення є невід’ємною частиною міжнародних транспортних послуг.

  Локальні Сервіси

  Организуем внутреннюю доставку из аэро/морского порта до конечного пункта назначения.

  ДІЗНАТИСЯ ТАРИФИ НА ДОСТАВКУ ВАНТАЖІВ

  Вам просто потрібно зв’язатися з командою DATRANS, надати опис вантажу, місце відправлення/прибуття та термін доставки.

  Наша команда подбає про те, щоб ви отримали вантаж у найкоротші терміни.

  НАШІ КОНТАКТИ

  Ми Доступні

  Надайте запит на e-mail info@datrans.com.ua

  НАШІ КОНТАКТИ

  Поширені запитання

  Якщо у Вас виникли питання щодо логістики — питайте, ми відповімо. Зателефонуйте:
  +38044 599 99 31