Отримайте консультацію прямо зараз

Телефонуйте 24/7

Телефон:
+380445999931

ddp incoterms

Послуги DATRANS

ddp incoterms

DDP в Україні. Як здійснити митне оформлення зразків чи товару на умовах постачання DDP в Україні?

Трохи теорії. DDP (Delivered Duty Paid – Постачання з оплатою мита) – це умова поставки вантажу (посилок, зразків або іншого товару), згідно з міжнародними правилами INCOTERMS 2010. Основною особливістю якого є оплата всіх мит та зборів (як експортних, і імпортних) відправникам вантажу. Продавець (відправник) повинен нести відповідальність за всі ризики та витрати, пов’язані з транспортуванням та митним очищенням, як у країні відправника вантажу, так і в країні одержувача. За умов DDP право власності на вантаж переходить від продавця до покупця в останній момент, тобто тільки тоді, коли вантаж привезли на склад покупцю, і він підтвердив отримання вантажу. В результаті покупець отримує повністю очищений вантаж від митних та інших зборів.

Тобто, відправник (перебуваючи, наприклад, у Британії) відправляє вантаж, оформлює експорт у митних органах країни відправлення, здійснює доставку в Україну, організовує митне очищення товару, та забезпечує доставку Україною до дверей одержувача. Є кілька моментів, які завдяки законодавству України важко реалізуються або не реалізуються взагалі, про них ми розповімо нижче.

Митне оформлення зразків чи іншого товару за умовами DDP в Україні.

Найчастіше умовами DDP користуються нерезиденти для постачання образів в Україну. Розглянемо приклад: на виставці у Києві уклали договір на поставку зразків (запчастин чи не великої партії будь-якого товару чи ще будь-чого) з Китаю на підприємство в Україну. Але одержувач в Україні не хоче витрачати свої гроші, час та інші ресурси на митне оформлення, митне очищення та доставку цього вантажу до себе на склад. Ну, ось не хоче, можливо, зразки виявляться не дуже, і ніхто нічого не замовлятиме, а сили витрачені. Що робити нашому китайському другу, запитаєте Ви? Правильно: використовувати постачання з умовами постачання DDP. Тут відбувається найцікавіше, як китайському постачальнику розмитнити зразки в Україні, якщо він не зможе сплатити мита, т.к. згідно з українським законодавством, оплата митних платежів можлива виключно резидентами України.

Найкращий раціональний спосіб це звичайно – скористатися послугами DATRANS, оскільки, для митного оформлення, йому в будь-якому випадку доведеться скористатися компаніями – резидентами України, які представлятимуть інтереси китайського постачальника від імені митного брокера.

Отже, процедура оформлення:

  1. Наявність договору між продавцем та покупцем (Він у нашому прикладі складений у Києві на виставці між Китайським постачальником та заводом в Україні);
  2. Укладання контракту між DATRANS та Китайським постачальником на надання митно-брокерських послуг;
  3. Надсилання зразків Китайським постачальником в Україну. (В усіх документах, відправник – Китайський постачальник, одержувач – завод в Україні, митний брокер – DATRANS);
  4. Прибуття в Україну, Бориспіль (або в будь-яке інше місто) та митне оформлення зразків компанією DATRANS зі сплатою всіх митних платежів відправником. Найцікавіше питання – Хто оплачує ПДВ та мита? Відповідь: Китаєць. Друге питання – як? Відповідь нижче;
  5. Оплата мит та ПДВ відбувається з рахунку компанії в Україні із зазначенням у призначенні одержувача. Таким чином, ми платимо ПДВ і мита за одержувача, грошима Китайського постачальника (такі умови DDP). Так все вірнл, мало того, що клієнт отримає зразки безкоштовно, повністю очищені від митних платежів, так йому ще буде нараховано Податковий кредит з ПДВ;
  6. Ну та фінал. Зразки доставлені одержувачу до дверей, без жодної його участі, за фактом він навіть не знав, що до нього щось їде, повністю очищені в митниці. Китайський постачальник задоволений, в Україні завод задоволений.

Вам це цікаво? Ви маєте потребу в організації відправки на умовах поставки DDP і ви не знаєте як її здійснити? Звертайтеся до нашої компанії, ми маємо величезний досвід у таких питаннях.

Хендлінг У портах

Ви отримаєте повну підтримку при виконанні формальностей у портах України чи міжнародних портах.

Митне оформлення

Митне оформлення є невід’ємною частиною міжнародних транспортних послуг.

Локальні Сервіси

Організуємо внутрішню доставку з морського/аеро порту до кінцевого пункту призначення.

ДІЗНАТИСЯ ТАРИФИ митного оформлення

Вам просто потрібно зв’язатися з командою DATRANS, надати опис вантажу, місце відправлення/прибуття.

Наша команда подбає про оформлення вантажу у найкоротший термін.

НАШІ КОНТАКТИ

Ми Доступні

Відправляйте запит на e-mail info@datrans.com.ua

НАШІ КОНТАКТИ

Поширені запитання

Якщо у Вас виникли питання щодо логістики — питайте, ми відповімо. Зателефонуйте:
+38044 599 99 31